FAQ – otázky a odpovede

Koľko energie spotrebuje nabíjačka SOLSUM Wallbox? Zvýši sa môj účet za elektrinu?

SOLSUM Wallbox bol navrhnutý tak, aby zabezpečil najvyššiu účinnosť a najnižšiu spotrebu energie pri nabíjaní elektrického vozidla. Spotreba elektrickej energie nabíjačky závisí od množstva faktorov: denne najazdených kilometrov, dostupnej elektrickej siete atď. V každom prípade sú náklady na energiu spojené s vlastníctvom elektromobilu výrazne nižšie ako pri vozidle so spaľovacím motorom. . Priemerná cena jazdy 100 km elektromobilom je 5 PLN pri nočnej tarife. Ak máme fotovoltaickú inštaláciu, tieto náklady budú ešte nižšie.

Môže byť nabíjačka inštalovaná v akomkoľvek zariadení?

SOLSUM Wallbox je možné inštalovať v akomkoľvek dome/hoteli/garáži alebo v ich blízkosti, ako aj v akomkoľvek inom zariadení vybavenom elektrickou sieťou. Naše zariadenia sa prispôsobia akémukoľvek typu inštalácie a napätia.

Sú nabíjačky SOLSUM Wallbox prenosné?

Naše nabíjačky nie sú mobilné. Sú navrhnuté pre maximálnu účinnosť, a preto musia byť vždy pripojené k elektrickej sieti.

Je SOLSUM Wallbox kompatibilný so všetkými značkami a modelmi elektrických vozidiel?

Naše nabíjačky boli testované so všetkými hybridnými automobilmi na trhu, aby bola zaistená ich funkčnosť. Vďaka vzdialeným aktualizáciám budú naše produkty fungovať aj v elektromobiloch, ktoré ešte stále nie sú dostupné na trhu.

Sú aktualizácie softvéru nabíjačky úplne bezplatné?

Všetky naše aktualizácie softvéru sú úplne zadarmo.

Aká je záruka?

Na nabíjačku sa vzťahuje 2-ročná záruka.

Môžem monitorovať nabíjačku zo svojho smartfónu?

Máme aplikáciu s mnohými funkciami, ktoré vám umožnia kontrolovať výkon nabíjačky a pristupovať ku všetkým údajom z vášho smartfónu.

Potrebuje nabíjačka nejaké príslušenstvo?

Nabíjačka typu 1 aj typu 2 má všetky potrebné prvky pre správnu montáž.

Môžem používať SOSLUM Wallbox na celom svete?

Produkt SOLSUM Wallbox je určený na použitie v Európe. Ak chcete náš produkt používať mimo európskeho regiónu, kontaktujte náš zákaznícky servis.

Používam cookies. 🡫