Fotovoltaické inštalácie

Domáce riešenia

Fotovoltaická súprava pre váš domov

Plaťte menej za elektrinu. Využite vlastnú energiu – s nami je to jednoduchšie.


Postaráme sa o celý projekt od začiatku do konca v niekoľkých krokoch:

oranžová 11

Konzultácia v 1. kroku

Každý projekt začína predpokladmi – hovoríme o potrebe energie, mieste investície a type inštalácie.

Projekt

Krok 2 Individuálny dizajn

Jeden z našich inžinierov príde vykonať merania a zhromaždiť ďalšie informácie potrebné na vývoj projektu. Po vykonaní meraní naše projekčné oddelenie vypracuje individuálny projekt s ohľadom na energetické potreby, rozmery domu a vaše individuálne návrhy.

 

oranžová 4

 Krok 3 Inštalácia

V závislosti od výkonu a typu systému trvá montáž minimálne 1 deň. Vopred si stanovíme vhodný termín a postaráme sa o bezpečnú prepravu komponentov inštalácie. Montáž prebieha v súlade s projektom a našimi opatreniami. Celý proces koordinujeme aj s prevzatím inštalácie prevádzkovateľom a vybavujeme formality, aby ste mohli využiť systém zliav.

 

oranžová 7

Krok 4 Žiadosť o financovanie My Electricity

Dotácia je do 50 % nákladov alebo do 5 000 PLN. Pripravíme formality potrebné na podanie žiadosti o financovanie alebo zvýhodnený úver.

solsum icon pv

Krok 5 Užite si svoju vlastnú energiu

Práve ste sa stali majiteľom solárnej elektrárne, ktorá vyrába čistú energiu. Šetríte čas, peniaze a životné prostredie. Máte kontrolu nad spotrebou a cenou vyrobenej energie. Vaša elektráreň bude pre vás efektívne pracovať minimálne 25 rokov.

Pozrite sa, ako funguje domáca fotovoltaická elektráreň


SOLSUM je popredná spoločnosť realizujúca investície v oblasti fotovoltaiky. Ušetrite čas a zverte inštaláciu odborníkom – to vieme najlepšie.

Partneri

Používam cookies. 🡫