Kvalita

Naše produkty sa neustále zlepšujú prostredníctvom inovatívnych výskumných metód

Každý produkt, ktorý ponúkame, je starostlivo kontrolovaný na kvalitu. Počas výrobného procesu je každý článok testovaný na detekciu neviditeľných mikrotrhlín, takže môžeme zaručiť, že na vašej streche bude len panel najvyššej kvality.

Moduly, ktoré ponúkame, dvakrát prekračujú testovacie normy IEC.

pid test pv panels.jpg test horúcej vody pv
testy PID (degradácia vyvolaná napätím)testy PID na testovanie odolnosti voči javom degradácie, ktoré z dlhodobého hľadiska poškodzuje moduly. Jav, ktorý sa vyskytuje pri použití nekvalitných modulov. SOLSUM ponúka moduly bez PID. Test horúcou vodouPri tomto teste sú články ponorené do vody zohriatej na približne dlhšiu dobu čas. Test ukazuje, či sa hliníkové zliatiny v zadnej časti článku nedelaminujú vplyvom vlhkosti.
test pripojenia pv test záťaže fotovoltické moduly
Testy pripojeniaTento test kontroluje pripojenia vstavaných buniek modulu a poskytuje spoľahlivé informácie o stabilite a životnosti modulu v priebehu času .< /td> Test mechanického zaťaženiaPočas testu je modul vystavený rôznym zaťaženiam, aby sa simuloval vplyv zaťaženia snehom a vetrom na FV modul.</ etc>
elektroluminiscenčný test test v dozrievacej komore
Elektroluminiscenčný testNedávno vyvinutá metóda, ktorá umožňuje zistiť dokonca aj stopové poškodenie modulu pomocou technika podobná röntgenovému snímaniu. test označuje oblasti buniek s mikrotrhlinami, ktoré sa nedajú zistiť voľným okom. Testy v klimatickej komoreKlimatická komora je schopná reprodukovať klimatické podmienky, do ktorých je vystavené v module riadeného prostredia v prevádzkových podmienkach počas zmeny ročných období. Početné testy umožňujú spoľahlivú predpoveď životnosti modulu a kvality zostavenia.
Používam cookies. 🡫