Vyberte si fotovoltaickú súpravu

Domáce riešenia

Kompletné solárne súpravy pre domácnosť

Profesionálne a efektívne fotovoltaické zostavy


Kompletná fotovoltaická sada SOLSUM pre domácnosť a ďalšie. Výkon od 3 do 10 kWp


Kompletná fotovoltaická zostava SOLSUM je kompletný systém prepracovaný do každého detailu, ktorý spája výhody fotovoltického systému na mieru s možnosťami, ktoré ponúkajú štandardné riešenia, avšak ihneď k dispozícii. Výsledkom je FV systém mimoriadne vysokej kvality s komponentmi, ktoré boli dokonale zložené tak, aby fungovali ako súčasť fotovoltaickej inštalácie. Systém disponuje najnovšími dostupnými technológiami, napr. PERC, Half Cut, 9 zberníc pre najlepší pomer cena/výnos a záruka.

Czytaj

SOLSUM PRO – sila šitá na mieru


SOLSUM PRO je domáca fotovoltaická elektráreň pripojená do siete, ktorá zabezpečuje elektrinu pre váš domov po celý rok. Každá fotovoltická inštalácia je iná a každá je navrhnutá s osobitnou starostlivosťou. SOLSUM PRO sú efektívne zostavy založené na dlhoročných skúsenostiach s výberom zariadení, poskytujúce predĺženú záruku, nižšie poklesy výkonu a zvýšenú účinnosť pri slabšom slnečnom svetle.

Czytaj

SOLSUM BIPV


Produkt radu SOLSUM BIPV je inovatívnou aplikáciou fotovoltaických panelov na nahradenie strešnej krytiny domu, prístrešku, prístrešku pre auto a prístavby. Vďaka tomu ušetríte na krytine a máte perfektne urobenú a efektívnu inštaláciu na výrobu elektriny.

Czytaj

SOLSUM MAX EVO – set s akumuláciou energie


Výber systému skladovania energie je rozumnou investíciou, ktorá robí domácnosť čoraz nezávislejšou od verejnej siete a prevádzkovateľov energie, šetrí aj fosílne zdroje a šetrí účty za energiu. Fotovoltický systém SOLSUM MAX EVO je zostava, ktorá umožňuje výrobu vlastnej energie, jej optimálne využitie a skladovanie je tiež novou generáciou mimoriadne obľúbených zostáv SOLSUM MAX. Nová generácia poskytuje vyššiu hustotu energie, ľahšiu rozšíriteľnosť, vyššiu účinnosť, oveľa rýchlejší čas prenosu zo siete na ostrov a jedinečný dizajn.

Czytaj

Partneri

Používam cookies. 🡫