O SOLSUM

Zistite o nás viac

Pár slov o aktivitách SOLSUM

Czyli kim jesteśmy?


SOLSUM sp.z o.o. je popredná poľská spoločnosť s viac ako 9-ročnými skúsenosťami v projektovaní a inštalácii fotovoltaických/energetických zariadení. Pôsobíme v celom Poľsku. Naše portfólio už zahŕňa viac ako 1 000 inštalovaných a sprevádzkovaných fotovoltaických elektrární v Poľsku.

Oblasti našej špecializácie:

Fotovoltické inštalácie – pre domáce potreby, pre firmy a inštitúcie samosprávy. Zameriavame sa na individuálny prístup a ponuku najkvalitnejších komponentov šitých na mieru danej investície.

Skladovanie energie – návrh a inštalácia najväčšieho zásobníka energie v Poľsku v lítium-iónovej technológii pripojenej k farme s výkonom 200 kWp, ako aj niekoľkých inovatívnych skladovacích systémov inštalovaných v celom Poľsku

Elektromobilita – nainštalovali sme prvé domáce nabíjacie stanice pre elektromobily (EV) v Poľsku, vo vozovom parku máme niekoľko 100% elektromobilov, ktorých denne testujeme, už cez 400 000. kilometrov najazdených elektromobilmi.

Tepelné čerpadlá pre domáce použitie, poskytujúce parametre najvyššej účinnosti

Smart City – máme riešenia, ktoré zaisťujú energetickú nezávislosť a dodávky obnoviteľnej energie pre dediny a mestá

Vzdelávacie aktivity – vyše 2000 ľudí vyškolených v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, spolupráca s výskumnými pracoviskami

Čím vynikáme?

  • Len originálne produkty značkových výrobcov: nórskych, nemeckých, rakúskych a švajčiarskych s dôrazom na kvalitu a zabezpečenie efektívnej prevádzky inštalácie min. 25 rokov
  • Najväčšie skúsenosti v Poľsku s off-grid projektmi a viac ako 8 rokov skúseností s on-grid systémami
  • Inovácia
  • SOLSUM Academy – odovzdávanie odborných znalostí od roku 2012.
  • Oblasť pôsobenia – celé Poľsko

Centrála SOLSUM – 100% energeticky nezávislá kancelárska a výrobná budova a výskumné laboratórium. Zariadenie je plne poháňané obnoviteľnými zdrojmi energie s lítium-iónovým skladovacím systémom.

 

Certifikáty, ocenenia

Záleží nám na neustálom rozvoji


misia SOLSUM

Čo teda robíme, aby sa vízia naplnila?


Poskytovanie najvyššej možnej hodnoty našim zákazníkom prostredníctvom efektívnych a úsporných fotovoltaických produktov, aby sme uspokojili rastúci dopyt po elektrickej energii na miestnej a globálnej úrovni.

SOLSUM v číslach

Krátke zhrnutie našej činnosti


Akreditované školiace stredisko UDT


V akadémii SOLSUM sme vyškolili viac ako 1800 ľudí. Sme akreditovaní na vykonávanie školení za účelom získania certifikátu inštalatéra OZE vydaného UDT.

Certyfikat-UDT

Riešenia OZE implementujeme aj v SOLSUM


Budovy našej spoločnosti sú poháňané energiou z fotovoltaiky, tepelného čerpadla a systému akumulácie energie. Flotila spoločnosti SOLSUM zahŕňa 4 100% elektromobily, ktoré sa cez deň aj v noci nabíjajú z rýchlonabíjacej stanice v sídle spoločnosti. Väčšina energie použitej na nabíjanie áut pochádza z fotovoltaických zariadení. Naša firemná budova je jednou z prvých v Európe, ktorá realizovala administratívnu a výrobnú budovu plne poháňanú OZE a navyše energeticky nezávislú vďaka systému skladovania energie/

Naša vnútrofiremná komunikácia prebieha úplne bez použitia papiera a atramentu tlačiarne. Poznámky, ktoré sú potrebné pre projekčné práce, ako aj údaje dodávateľa, správy a výkazy sú v elektronickej forme. Rovnako ako proforma faktúry, audítorské správy, výpisy z produktov, aj rozvojové plány vznikajú bez použitia papiera, vďaka čomu ide ekológia ruka v ruke s hospodárnosťou.

Ekonomika s nulovými emisiami je odvážna vízia, no aj tá najvzdialenejšia cesta sa začína prvým krokom.

Neváhajte nás kontaktovať – pomôžeme vám implementovať riešenia obnoviteľnej energie vo vašej spoločnosti.

Sociálna zodpovednosť


V SOLSUMe fungujeme na základe konceptu spoločenskej zodpovednosti, podľa ktorého podporujeme miestnu komunitu, prispievame k ochrane životného prostredia a aktívne podporujeme charitatívne organizácie.

Podporujeme miestny stolnotenisový klub Luks Lipie s bohatou tradíciou, založený v roku 1986. Sme ich oficiálnym sponzorom.

 

Roky 2014 – 2015


V roku 2014 a v roku 2015 v Piwniczna-Zdrój sa konali 1. a 2. otvorené majstrovstvá Poľska v SUP na riekach. Jedným z hlavných sponzorov bola naša spoločnosť. Gratulujeme víťazom a ďakujeme organizátorom za zaujímavé podujatie.

Pre študentov robíme prednášky na témy fotovoltaika a skladovanie energie (na foto: AGH University of Science and Technology v Krakove).


Odkaz

Čo o nás hovoria zákazníci?


 

Vybrané príklady odporúčaní od našich klientov:

Naši zákazníci

Solsum: Fotovoltaické panely, solárne elektrárne a elektrárne, elektrárne, elektromobily

Objavte najlepšiu verziu riešení pre vás

Partneri

Používam cookies. 🡫