Tepelné čerpadlo v Osvienčime

Ekonomické a ekologické vykurovanie

Tepelné čerpadlo v Osvienčime

Snívate o vykurovaní domu, ktoré nevyžaduje vaše zapojenie a zároveň je ekologické a ekonomické? Počuli ste už o modernom riešení, ktoré odoberá teplo z okolia, ktorým sú tepelné čerpadlá? Osvienčim alebo jeho okolie je región, kde žijete? Kontaktujte našu spoločnosť, ktorá rozptýli vaše pochybnosti a profesionálne nainštaluje efektívne zariadenie.

Výhody vlastníctva tepelného čerpadla – Osvienčim

Prevádzka čerpadla je možná s využitím energie uloženej vonku a jej dodaním do vykurovacieho okruhu vo vnútri budovy. Malú časť energie potrebnej na jeho prevádzku tvorí elektrina z elektrickej siete. Aj keď sa to môže zdať neuveriteľné, systém funguje aj v poľských poveternostných podmienkach – aj pri mínusových teplotách. Využijete ho pri stavbe domu alebo pri modernizácii staršej stavby. Aké sú výhody tejto investície?

Pohodlie používania a úspora počas celého roka – tepelné čerpadlá Oswięcim

Ako už bolo spomenuté, vaše tepelné čerpadlo Oswiecim si z vašej strany nebude vyžadovať veľa zásahov. Nemusíte kupovať palivo ani ho dodávať ku sporáku. Na jeho uloženie tiež nemusíte mať ďalší priestor. Vyhnete sa nákladom na revíziu vykurovacieho systému. Dobre zvolené zariadenie bude fungovať tak efektívne, že sa počas celej životnosti nielen vyplatí, ale prispeje aj k dodatočnému zisku. Obsluha čerpadla je jednoduchá a moderná – kúrenie si môžete nastaviť aj na diaľku, aby ste sa z práce či výletu mohli vrátiť rovno do vyhriateho domova. Na druhej strane v lete je možné využiť čerpadlo na príjemné ochladenie miestností.

Zlepšenie kvality ovzdušia – ekologické riešenie

Ak ste rozhodnutí zaobstarať si vlastné tepelné čerpadlo, Osvienčim a jeho okolie sú oblasti, kde vám ho nainštalujeme. Prioritou je zlepšenie kvality ovzdušia – úroveň znečistenia v poľských mestách prekračuje všetky normy. Čerpadlo nespaľuje fosílne palivá – teda nevypúšťa žiadne výfukové plyny. Váš domov bude ešte zelenší, ak skombinujete vykurovací systém so solárnymi panelmi. Potom budete získavať elektrickú energiu na prevádzku čerpadla a ďalších zariadení z obnoviteľného zdroja, pričom zostanete ešte nezávislejší od externých dodávateľov.

SOLSUM – zážitok a vysokokvalitné zariadenia

Cieľom našej spoločnosti SOLSUM je poskytovať ekologické riešenia pre domácnosti a firmy – také, ktoré šetria peniaze. Zákazníci nás oceňujú za spoľahlivosť a spoľahlivosť. Máme originálne produkty, ktoré umožňujú efektívne a dlhodobé získavanie energie. Ich montáž je rýchla a nevyžaduje zložité úkony.
Je pre vás investícia príliš drahá? Pri získaní finančnej podpory sa môžete spoľahnúť na našu pomoc. Náklady na inštaláciu tepelného čerpadla v Osvienčime možno znížiť pomocou dotácií.

 Naša ponuka okrem iného zahŕňa:

Tepelné čerpadlá v Nowom Targu
Tepelné čerpadlá v Krakove
Tepelné čerpadlá v Chrzanówe
Tepelné čerpadlá v Zakopanom
Tepelné čerpadlá v Tarnove
Tepelné čerpadlá v Nowom Sączi
Tepelné čerpadlá v Malopoľsku

Prečo SOLSUM?

  • Dlhoročné skúsenosti s realizáciou fotovoltaických projektov od návrhu až po servis
  • Overená spoločnosť, ktorej dôverujú tisíce zákazníkov v Poľsku
  • Iba 100 % originálne produkty, ktoré zaručujú rýchlu návratnosť investícií a vysokú kvalitu výnosov
  • Komplexná investičná podpora
  • Oblasť pôsobenia pokrýva celé Poľsko
Kliknutím sa dozviete viac

Klienti o nás:

“Zverené práce boli vykonané plne profesionálne”

Stanisław – majiteľ elektrárne 8,58kWp Ludźmierz

“Rekomendujemy firmę SOLSUM sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną”

Piotr Sroka, Dyrektor Zakładu WABCO POLSKA, Wrocław

Partneri

Používam cookies. 🡫