Tepelné čerpadlá v Chrzanówe

Ekonomické a ekologické vykurovanie

Tepelné čerpadlá v Chrzanówe

 

Hľadáte ekologické riešenie, ktoré vám zároveň ušetrí peniaze? Tepelné čerpadlá sú cestou k modernému vykurovaniu, ktoré je možné realizovať v nových aj modernizovaných budovách. Zhromažďuje teplo uložené vonku a dodáva ho do vnútornej jednotky. 75 % spotreby energie pochádza zo životného prostredia, zatiaľ čo len 25 % pochádza z elektrickej siete. Ak máte záujem o inštaláciu tepelného čerpadla v meste Chrzanów, pozývame vás, aby ste sa oboznámili s ponukou našej spoločnosti.

Výhody inštalácie tepelných čerpadiel v Chrzanówe

Rovnako ako pri mnohých iných veciach, zákazníkov najviac zaujímajú úspory, ktoré môžu získať zo svojej investície. Na rozdiel od klasických zdrojov vykurovania si využitie tepelných čerpadiel nevyžaduje nákup fosílnych palív. Vzhľadom na to, že tieto zdroje nenávratne ubúdajú, ich náklady sa budú naďalej zvyšovať. Inštaláciou kvalitných tepelných čerpadiel v meste Chrzanów alebo v jeho okolí môžete počítať s úsporami počas doby prevádzky, ktoré výrazne prevyšujú túto investíciu. Ekologickým riešením sú aj čerpadlá. V Poľsku je znečistenie prekračujúce povolené normy, najmä počas vykurovacieho obdobia. Na rozdiel od zdania, aj v zime môžete dosiahnuť optimálnu teplotu v miestnostiach, čím sa výrazne zníži emisia škodlivých látok do atmosféry.

Tepelné čerpadlá Chrzanów – technológia

Ak chcete spojiť dve technológie – ekonomiku a ekológiu, môžete sa rozhodnúť aj pre vlastnú solárnu elektráreň, teda fotovoltické panely. Toto duo bude fungovať ešte efektívnejšie – prevádzka čerpadiel nebude vyžadovať spotrebu energie zo siete. Ako spoločnosť SOLSUM sa zaoberáme aj fotovoltaickými inštaláciami.
Tepelné čerpadlá sú tiež veľmi pohodlným spôsobom vykurovania – a nielen! V lete si môžete aktivovať režim chladenia, ktorý vám spríjemní chvíle strávené doma. Vaše tepelné čerpadlá v Chorzówe budú takmer úplne bezúdržbové, bez potreby skladovania paliva a zásahu používateľa.

Spoločnosť SOLSUM – kontaktujte nás

Využitím služieb skúsenej spoločnosti sa môžete spoľahnúť na profesionalitu a profesionalitu. Zákazníci si nás cenia pre spoľahlivosť, spoľahlivosť a dôveryhodnosť. Pracujeme na osvedčených zariadeniach – mimoriadne tichých a účinných. Ich štruktúra umožňuje rýchlu a efektívnu montáž, bez potreby vŕtania a iných časovo náročných postupov.
Na nás sa môžete spoľahnúť aj pri výbere spôsobu financovania. Postaráme sa o formality súvisiace so získaním dotácie alebo zvýhodneného úveru. Formou financovania, o ktorú môžete požiadať, je napríklad program „Čistý vzduch“, ktorý zahŕňa tepelnú modernizáciu rodinných domov. Vďaka dotácii sa investícia vráti ešte rýchlejšie!

 Naša ponuka okrem iného zahŕňa:

Tepelné čerpadlá v Nowom Targu
Tepelné čerpadlá v Krakove
Tepelné čerpadlá v Zakopanom
Tepelné čerpadlá v Tarnove
Tepelné čerpadlá v Osvienčime
Tepelné čerpadlá v Nowom Sączi
Tepelné čerpadlá v Malopoľsku

Prečo SOLSUM?

  • Dlhoročné skúsenosti s realizáciou fotovoltaických projektov od návrhu až po servis
  • Overená spoločnosť, ktorej dôverujú tisíce zákazníkov v Poľsku
  • Iba 100 % originálne produkty, ktoré zaručujú rýchlu návratnosť investícií a vysokú kvalitu výnosov
  • Komplexná investičná podpora
  • Oblasť pôsobenia pokrýva celé Poľsko
Kliknutím sa dozviete viac

Klienti o nás:

“Rekomendujemy firmę SOLSUM sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną”

Piotr Sroka, Dyrektor Zakładu WABCO POLSKA, Wrocław

“Zverené práce boli vykonané plne profesionálne”

Stanisław – majiteľ elektrárne 8,58kWp Ludźmierz

Partneri

Používam cookies. 🡫