Tepelné čerpadlá v Krakove

Ekonomické a ekologické vykurovanie

Tepelné čerpadlá v Krakove

 

Tepelné čerpadlá a znečistenie ovzdušia

Najhoršia kvalita ovzdušia v Poľsku je v Malopoľskom a Śląskom vojvodstve. Žiaľ, aj my ako krajina zastávame vysoké miesto v rebríčku najviac znečistených krajín Európy. Environmentálne povedomie je v súčasnosti jedným z hlavných faktorov podmieňujúcich tvorbu nových riešení a technológií v oblasti vykurovania domov a iných budov.

Tepelné čerpadlá v Krakove

Hitom sú tepelné čerpadlá v Krakove, jednom z najviac znečistených miest v Poľsku. Z roka na rok je tento spôsob vykurovania v celej našej krajine čoraz obľúbenejší. Myslím, že všetci už máme dosť čierneho dymu stúpajúceho nad našimi domovmi a mestami.

Prečo tepelné čerpadlá?

Po prvé, sú šetrné k životnému prostrediu. Hoci tepelné čerpadlá sú poháňané elektrinou získanou v Poľsku najmä zo spaľovania uhlia, na získanie 1kW tepla z čerpadla je potrebné spáliť oveľa menej tohto paliva ako z elektrickej pece alebo kotla na uhlie. V blízkej budúcnosti budú tepelné čerpadlá poháňané elektrinou z obnoviteľných zdrojov energie, ako je vietor alebo slnko. Ďalšou výhodou tepelných čerpadiel je bezúdržbovosť. O nákup pohonných hmôt a ich dopravu sa nemusíme starať. Odpadajú problémy so skladovaním paliva alebo napríklad časté dopĺňanie podávača v prípade napríklad eko-uhlia. Výhodou takéhoto tepelného čerpadla je aj jeho životnosť, ktorá je až 50 rokov. Okrem toho môžu zariadenia spolupracovať s krbom s vodným plášťom alebo solárnymi kolektormi. Pomocou programu „Čistý vzduch“ môžete získať dotáciu na kúpu tepelného čerpadla v Krakove.

Tepelné čerpadlo Ecodan od SOLSUM.

Naša spoločnosť SOLSUM pôsobí na trhu od roku 2012. Zaoberá sa nielen inštaláciou tepelných čerpadiel, ale aj návrhom a montážou fotovoltaických inštalácií, zriaďovaním domácich nabíjacích staníc pre elektromobily a výstavbou energetických zásobníkov. Naša pôsobnosť pokrýva celé územie Poľska. Tepelné čerpadlo vzduch-voda Ecodan je zariadenie vyrobené z kvalitných materiálov. Celý systém je možné ovládať pomocou ovládača a intuitívneho diaľkového ovládača. Tepelné čerpadlá Ecodan sa dodávajú s SD kartou. Sú na ňom uložené jednotlivé nastavenia, ale aj ďalšie údaje či informácie o poruche, čo výrazne uľahčuje servisné návštevy. Celý systém je možné ovládať aj na diaľku z počítača alebo smartfónu pomocou špeciálnej aplikácie. Tepelné čerpadlo Ecodan v zime nielen vykuruje dom, ale v lete aj ochladzuje miestnosti. Zariadenia fungujú aj v takých extrémnych teplotách ako -28 stupňov Celzia a vzťahuje sa na ne 5-ročná záruka výrobcu. Tepelné čerpadlá v Krakove zabezpečia čistejší a zdravší vzduch nie pre nás, ale aj pre budúce generácie.

 Naša ponuka okrem iného zahŕňa:

Tepelné čerpadlá v Nowom Targu
Tepelné čerpadlá v Chrzanówe
Tepelné čerpadlá v Zakopanom
Tepelné čerpadlá v Tarnove
Tepelné čerpadlá v Osvienčime
Tepelné čerpadlá v Nowom Sączi
Tepelné čerpadlá v Malopoľsku

Prečo SOLSUM?

  • Dlhoročné skúsenosti s realizáciou fotovoltaických projektov od návrhu až po servis
  • Overená spoločnosť, ktorej dôverujú tisíce zákazníkov v Poľsku
  • Iba 100 % originálne produkty, ktoré zaručujú rýchlu návratnosť investícií a vysokú kvalitu výnosov
  • Komplexná investičná podpora
  • Oblasť pôsobenia pokrýva celé Poľsko
Kliknutím sa dozviete viac

Klienti o nás:

“Zverené práce boli vykonané plne profesionálne”

Stanisław – majiteľ elektrárne 8,58kWp Ludźmierz

“SOLSUM sp. z o.o. môžem odporučiť ako spoľahlivého investora.”

Grzegorz Skwarka – majiteľ domácej fotovoltaickej inštalácie, woj. Lubuskie

Partneri

Používam cookies. 🡫