Tepelné čerpadlá v Nowom Targu

Ekonomické a ekologické vykurovanie

Tepelné čerpadlá v Nowom Targu

 

Moderné riešenia vám umožňujú získať ekologickú a ekonomickú energiu vo vašej domácnosti. Okrem v poslednej dobe obľúbenej fotovoltaiky Vám naša spoločnosť ponúka montáž komfortného a ekonomického tepelného čerpadla. Nowy Targ je jedným z miest, kde poskytujeme služby. Dokončili sme už viac ako 1000 projektov v celom Poľsku. Zistite, prečo sa to oplatí!

Prečo inštalovať tepelné čerpadlo?

Tepelné čerpadlo vzduch-voda je zariadenie, ktoré prispieva k ochrane životného prostredia a má vysoký potenciál úspor. Môžete ho použiť v novostavbe alebo modernizovanej budove.

Budúcnosť a hospodárnosť

Všetci máme radi úspory. Jednorazová investícia sa vám počas používania vráti a ešte z toho budete mať zisk. Čerpadlo dodáva teplo uložené vo vonkajšom prostredí. Prevádza sa do vykurovacieho okruhu, pričom tvorí až 75 % spotreby energie. Zvyšok pokrýva elektrina z elektrickej siete. Ak však máte alebo plánujete inštalovať solárne panely, je možné tieto dve riešenia skombinovať bez nutnosti doplácania elektriny.

Teplo a pohodlie bez vášho pričinenia

Tepelné čerpadlá v Nowom Targu môžu pracovať bez dozoru – vašou úlohou bude iba regulovať teplotu. Nemusíte skladovať palivo ani míňať peniaze na kontrolu vykurovacích systémov. Olej, drevo, pelety? Nepotrebuješ to! A čo viac – v lete môžete použiť čerpadlo na chladenie miestností!

Šetrné k životnému prostrediu

Keďže tepelné čerpadlo nevyžaduje použitie palív – nevypúšťa výfukové plyny. Ak dodatočne získate elektrinu zo solárnych panelov, váš dom sa stane veľmi ekologickým. Využívate tak obnoviteľné zdroje energie, čím prispievate k zlepšeniu kvality ovzdušia – pre seba aj pre ostatných.

Profesionálna inštalácia tepelných čerpadiel – Nowy Targ

Hoci sa už dlhé roky špecializujeme na inštaláciu fotovoltických zariadení, realizujeme aj iné ekologické riešenia, čím si získavame čoraz väčšiu dôveru zákazníkov. Tepelné čerpadlo je spôsob pohodlného, ​​šetrného a ekonomického vykurovania. Ak sa o nich chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás.
Máme originálne produkty, ktoré vám umožnia získať rýchlu návratnosť investícií a efektivitu práce. Vyberáme technológie, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy. Naše zariadenia sú tiché a rýchlo sa montujú. Pamätajte tiež, že niektoré investície v oblasti tepelnej modernizácie môžu byť dotované. Aj s tým pomôžeme! Postaráme sa o formality, aby ste si mohli čo najskôr začať užívať moderné vykurovanie vášho domova.

 Naša ponuka okrem iného zahŕňa:

Tepelné čerpadlá v Krakove
Tepelné čerpadlá v Chrzanówe
Tepelné čerpadlá v Zakopanom
Tepelné čerpadlá v Tarnove
Tepelné čerpadlá v Osvienčime
Tepelné čerpadlá v Nowom Sączi
Tepelné čerpadlá v Malopoľsku

Prečo SOLSUM?

  • Dlhoročné skúsenosti s realizáciou fotovoltaických projektov od návrhu až po servis
  • Overená spoločnosť, ktorej dôverujú tisíce zákazníkov v Poľsku
  • Iba 100 % originálne produkty, ktoré zaručujú rýchlu návratnosť investícií a vysokú kvalitu výnosov
  • Komplexná investičná podpora
  • Oblasť pôsobenia pokrýva celé Poľsko
Kliknutím sa dozviete viac

Klienti o nás:

“Fotovoltaická inštalácia bola vykonaná správnym a solídnym spôsobom”

Paweł, Tylmanowa

“Rekomendujemy firmę SOLSUM sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną”

Piotr Sroka, Dyrektor Zakładu WABCO POLSKA, Wrocław

Partneri

Používam cookies. 🡫