Vyberte si fotovoltaickú súpravu

Domáce riešenia

Kompletná fotovoltaická sada SOLSUM pre domácnosť a ďalšie. Výkon od 3 do 10 kWp

Bezkonkurenčná sada, pokiaľ ide o dizajn a odolnosť


Kompletná fotovoltaická zostava SOLSUM je kompletný systém prepracovaný do každého detailu, ktorý spája výhody fotovoltického systému na mieru s možnosťami, ktoré ponúkajú štandardné riešenia, avšak ihneď k dispozícii. Výsledkom je FV systém mimoriadne vysokej kvality s komponentmi, ktoré boli dokonale zložené tak, aby fungovali ako súčasť fotovoltaickej inštalácie. Systém disponuje najnovšími dostupnými technológiami, napr. PERC, Half Cut, 9 zberníc pre najlepší pomer cena/výnos a záruka.

Upúta pozornosť moderným dizajnom, zaručuje optimálne energetické výnosy takmer za každých podmienok. Vďaka použitiu čiernych modulov zo série Excellent vyzerá systém dokonale integrovaný so strechou, tvorí logický celok a zaisťuje atraktívny vzhľad a estetiku a je v tejto cenovej kategórii bezkonkurenčný.

Flexibilné aplikácie pre každú potrebu

Vyrobené na mieru


Súprava SOLSUM je prvým skutočným kompletným systémom, ktorý je možné inštalovať v rôznych regiónoch a podmienkach. Pomocou nadstavbového balíka možno fotovoltický systém SOLSUM inštalovať na zložité strešné konštrukcie pri zaberaní čo najmenšieho priestoru. Týmto spôsobom systém zaisťuje maximálnu flexibilitu a minimalizuje ťažkosti. Jeden skutočne univerzálny strih.

slide1

 

Výhody systému v skratke

Viac, ako očakávate


Individuálny projekt

Vieme, aká dôležitá je efektivita, preto aby vaša elektráreň fungovala čo najlepšie, je nutný individuálny a premyslený projekt, ktorý okrem iného zahŕňa napr. výber a konfigurácia prúdovo-napäťovej inštalácie, presné výpočty výnosov a návratnosti, ako aj projekt rozvoja sklonu strechy s analýzou tienenia. Len odborne navrhnutá inštalácia znamená bezpečnosť práce a maximálnu efektivitu počas celej doby prevádzky

Úspory

Ak platíte za elektrinu viac ako 100 PLN mesačne, fotovoltický systém vám umožní výrazne ušetriť na účtoch za elektrinu. Cena tradičnej energie bude z roka na rok rásť – je fakt, že inštaláciou fotovoltaickej zostavy teraz a využívaním energie pre vlastnú potrebu šetríte od prvého dňa až 30 rokov. Doba návratnosti je 5-6 rokov a súčet úspor za 25 rokov z domácej fotovoltaickej inštalácie je cca 205 000 PLN, berúc do úvahy zvýšenie cien energií.

Nemecká kvalita

Sada je 100% vyrobená v Nemecku – záruka kvalitného spracovania. Certifikované podľa DIN EN ISO 9001:2008, ISO
14001:2009 a OHSAS 18001:2007

Kompletné služby

Vážime si váš čas, a preto sa oplatí zveriť formality súvisiace s návrhom, financovaním, realizáciou a prevzatím profesionálom, ktorí sa postarajú o každý aspekt projektu od začiatku až do konca. Postaráme sa o každú fázu, aby sme zabezpečili kvalitné a efektívne investičné služby, ako aj rýchlu návratnosť investícií – preto sme vedúcou spoločnosťou v tomto odvetví.

Profesionálna montáž

Náš tím tvoria špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti energetiky a fotovoltiky, úspešne realizujúci náročné projekty – mnohokrát ako prví v Poľsku. Po inštalácii a konfigurácii sa dohodneme aj s lokálnym operátorom, aby sme vyhoveli požiadavkám a možnosti pripojenia do siete.

Lepšie výnosy

Antireflexné sklo v kombinácii s vysokoúčinnými článkami bez PID znamená zvýšenie výnosov difúzneho slnečného žiarenia v porovnaní s tradičnými modulmi. Zaťaženie až 5400 Pa a kladná výkonová klasifikácia zaisťujú zvýšenie výnosov z dlhodobého hľadiska.

Perfektné spracovanie


Vďaka použitiu plne čiernych modulov vyzerá systém perfektne zložený so strechou, tvorí logický celok a zaisťuje atraktívny vzhľad a estetiku, v tejto cenovej kategórii bezkonkurenčný.

Gdańsk

Môže byť inštalovaný na zložité strechy

Systém pre každú príležitosť


Príklad z našej realizácie, kde sme navrhli systém, ktorý bol integrovaný do dostupného priestoru s ohľadom na predtým inštalované solárne kolektory, strešné okná a obmedzenú plochu strechy. Viac o realizácii tu.

Žiadne kompromisy, pokiaľ ide o dizajn a výkon

Dokonalý vzhľad


Pri vytváraní zostáv SOLSUM používame iba vysokovýkonné komponenty. Inštalácia je vyrobená z vysoko účinných monokryštalických článkov a čiernych eloxovaných rámov, to všetko vytvára vizuálne ohromujúci set.

Srdce systému Invertor SMA, Fronius, Huawei – vždy prispôsobený potrebám

Trojfázový menič pre väčšiu flexibilitu


Sunny Tripower stanovuje nové štandardy pre domáce systémy. Vyznačuje sa asymetrickou multi-string a optiflex technológiou, ktorá poskytuje maximálnu flexibilitu a zároveň kombinuje maximálny výkon systému. Global OPTITRAC podporuje špičkovú produkciu. Okrem komunikácie cez externú Bluetooth anténu je možné FV systém štandardne pripojiť priamo k portálu Sunny Portal cez SMA Webconnect.

Tripower má tiež integrované funkcie správy siete. SMA Tripower je optimálne produktové riešenie – na použitie vo vašej domácnosti.

Ekonomický

Maximálny výnos 98 %
Shadow Management s OPTITRAC
Aktívne riadenie teploty s OptiCool

Flexibilné

Vstupné jednosmerné napätie do 1000 V
Integrované funkcie správy siete
Reaktívny zdroj energie
Modul Optiflex

Komunikatívne

SMA Webconnect
Monitorovanie cez webový prehliadač aj cez aplikáciu v smartfóne
Bluetooth komunikácia
Multifunkčné relé

Jednoduché použitie

Trojfázové
Systém DC konektorov SUNCLIX
Integrovaný DC prepínač

Ako funguje fotovoltický systém SOLSUM?

Vďaka nám je to jednoduché


2 výkonové verzie pre lepšie prispôsobenie

Verzia 3.xa 5.x


Súprava SOLSUM je dostupná v rôznych variantoch, aby čo najlepšie vyhovovala individuálnym potrebám a rôznym variantom strešných konštrukcií. V závislosti od výkonu systému je potrebných minimálne 17 m2 plochy strechy alebo terénu.

Nižšie sú uvedené príklady usporiadania modulov:

ułożenie na dachu

Ułożenie na dachu

Video – ako vyzerá inštalácia fotovoltaickej inštalácie


 

Profesionálne sledovanie výnosov

Prístup k údajom – kdekoľvek a kedykoľvek


 • Naše produkty na monitorovanie systému ponúkajú najširšiu škálu možností: bezdrôtovú alebo internetovú komunikáciu na počítači alebo smartfóne.
 • Úplný prístup k rozsiahlym údajom s grafmi na čo najefektívnejšie využitie energie a na priebežnú kontrolu vlastnej energie.
 • Kedykoľvek máte prehľad o spotrebe energie v domácnosti a vidíte, kde môžete ušetriť
 • Môžete využiť automatické kontroly kapacity, ktoré zohľadňujú individuálne potreby domácnosti
 • Používate technológiu monitorovania pripravenú na budúcnosť, ktorá je pripravená na diferencované tarify elektriny a pripravovanú inteligentnú sieť

Výhody použitia fotovoltaických zostáv SOLSUM

Čo tým získa?


 • Systém bol nakonfigurovaný tak, aby zabezpečil najlepšiu zhodu komponentov a ich kompatibilitu pomocou laboratória na testovanie fotovoltaických zostáv a pokročilých výpočtov, ako aj viac ako 9 rokov skúseností vo fotovoltaike
 • Najnovšie technológie, napr. PERC, Half CUT, 9BB, IP68
 • Možnosť zvýhodnených úverov a úľavy pri tepelnej modernizácii
 • Oznámenie prevádzkovateľovi a všetky formality zahrnuté v cene inštalácie
 • Európski výrobcovia komponentov, vysoká spoľahlivosť
 • Spoľahlivosť – dlhodobá 20-ročná záruka na produkt a 30-ročná záruka na výkon pre pokoj a finančnú istotu
 • Bezúdržbová – inštalácia je navrhnutá na bezúdržbovú prevádzku po dobu minimálne 20-30 rokov, testovaná v extrémnych podmienkach
 • Možnosť rozšírenia pomocou batérií bez výmeny meniča
 • Ochrana životného prostredia a bezprostredného okolia – žiadna tvorba hluku, nulové emisie škodlivín, použité materiály sú recyklovateľné. 3kW fotovoltaický systém znižuje emisie CO2 a iných toxických plynov o viac ako 2 tony ročne
 • Nezávislosť od dodávateľa energie a neustále sa zvyšujúce ceny energií, v prípade väčšieho dopytu po energii striedač automaticky odoberá chýbajúcu energiu z verejnej siete
 • Bezpečnosť – moduly a ďalšie fotovoltaické komponenty úspešne prešli testami účinnosti, extrémnymi podmienkami, bezpečnostnými certifikátmi a dodržiavaním najvyšších štandardov kvality
 • Dodanie na miesto inštalácie na jednej palete so súpravou komponentov a príslušenstva
 • Odolnosť voči poveternostným vplyvom – napr. krupobitie, tvrdené sklo (sada certifikátov na vyžiadanie)
 • Profesionálna montáž špecialistami SOLSUM spolu so zaškolením obsluhy systému
 • Ceny kompletných súprav začínajú od 15 000 PLN netto – pre individuálny výber nás prosím kontaktujte

Solsum_montaż fotowoltaiki

Zaručená kvalita

Naše testy a certifikáty


 • Moduly v zostavách SOLSUM sú okrem testov akreditovanými externými jednotkami, napr. TUV, dodatočne kontrolované v Poľsku vo fotovoltaickom laboratóriu SOLSUM. Test zahŕňa kontrolu parametrov podľa STC, elektroluminiscenčný test, test kvality článkov a spájkovaných spojov ako aj prúdovo-napäťové charakteristiky
 • Moduly majú certifikáty potvrdzujúce test soľnou hmlou, test dopadu krupobitím guľou
 • Úspešne dokončené rozšírené testy mechanického zaťaženia 5400 Pa a ďalšie
 • Certifikáty sú k dispozícii na vyžiadanie

Viac informácií

Prečo SOLSUM?

 • Dlhoročné skúsenosti s realizáciou fotovoltaických projektov od návrhu až po servis
 • Overená spoločnosť, ktorej dôverujú tisíce zákazníkov v Poľsku
 • Iba 100 % originálne produkty, ktoré zaručujú rýchlu návratnosť investícií a vysokú kvalitu výnosov
 • Komplexná investičná podpora
 • Oblasť pôsobenia pokrýva celé Poľsko
Kliknutím sa dozviete viac

Klienti o nás:

“Fotovoltaická inštalácia bola vykonaná správnym a solídnym spôsobom”

Paweł, Tylmanowa

“SOLSUM sp. z o.o. môžem odporučiť ako spoľahlivého investora.”

Grzegorz Skwarka – majiteľ domácej fotovoltaickej inštalácie, woj. Lubuskie
Používam cookies. 🡫